Gabinet Lublin


Mapa dojazdu do gabinetu
Mapa dojazdu do gabinetu

 

Gabinet znajduje się w centrum Lublina

ul. Orla 2/4 20-400 Lublin

 

przyjmuje:

mgr Magdalena Maria Boroń

 

Rejestracja tel. 535 859 706

studioholistyki@interia.eu

 

HARMONOGRAM PRACY W LUBLINIE:

 

listopad 2019 

DNI PRZYJĘĆ -  4, 8, 13, 15, 18, 20, 25, 27

 

grudzień 2019

DNI PRZYJĘĆ - 2, 4, 9, 11, 16, 18, 23, 27, 30

  

piątki  i soboty do uzgodnienia

 

 

mgr Magdalena Maria Boroń

 

 mgr Magdalena Maria Boroń

 

Pani Magdalena Maria Boroń od 8 lat zajmuje się szeroko pojętą naturoterapią. Odkryta pasja, talenty, zdolności oraz w głębi serca drzemiące zamiłowanie do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, sprawiły że postanowiła stworzyć odpowiednie miejsce skupiające holistyczne terapie. Tak właśnie w 2012 roku powstało Studio Medycyny Holistycznej w Lublinie, w którym nadrzędnym celem Pani Magdaleny była terapia schorzeń kręgosłupa i narządu ruchu, prowadzona metodami terapii manualnej wspomaganej naturalną wiedzą i sztuką terapeutyczną medycyny wschodu. Pomysł i idea bardzo szybko przyjęła się wśród lokalnego społeczeństwa, które doświadczało na sobie uzdrawiających efektów terapii. W tym czasie Pani Magdalena zdobywała kolejną wiedzę praktyczną i teoretyczną podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności aby w sposób jak najbardziej szybki i skuteczny pomóc cierpiącym w bólu i problemach. W szczególności z zakresu metody i sztuki chiropraktyki, oraz terapii energetycznej i praktyk rytuałów ludowych. Dzięki temu jej praca z organizmem jest spójna i opiera się na trzech płaszczyznach: fizycznej, emocjonalnej i duchowej. Umiejętności i wiedza poświadczone są licznymi certyfikatami, dyplomami oraz opiniami i wdzięcznością zadowolonych pacjentów. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu naturoterapią i chiropraktyką w Polsce, pod szyldem Studio Medycyny Holistycznej, powstały trzy kolejne gabinety w Warszawie, Rzeszowie i Sandomierzu.

 

Bardzo szybko Pani Magdalena została zauważona przez lokalne radio, telewizję i prasę, udzielając wywiadów na tematy dotyczące holistycznych terapii. Chiropraktyką zainteresowała się także największa w Polsce telewizja TVP, wybierając z grona polskich chiropraktyków Panią Magdalenę, aby na żywo w programie Pytanie na Śniadanie zaprezentowała pokazowy zabieg, opowiedziała i wytłumaczyła idee sztuki chiropraktyki.

 

W 2017 roku Pani Magdalenie udało się doprowadzić na drodze formalnej ustanowienie  Ośrodka Doskonalenia Zawodowego „Holistyka” w Lublinie – placówki kształcącej w formach pozaszkolnych, na kursach, szkoleniach, warsztatach i seminariach. Pomysł ten tkwiący w sercu pani Magdaleny przez kilka lat, udało się wprowadzić w życie. Ośrodek ten jako platforma dla kształcenia z zakresu wiedzy naturoterapeutycznej ma na celu skupiać osobistości, wykładowców, wieloletnich uznanych w kraju i za granicą praktyków z zakresu Naturoterapii, Bioenergoterapii, Radiestezji, Chiropraktyki, Biomasażu jak również w zakresie rozwoju osobistego.
W ODZ Holistyka, Pani Magdalena jako właściciel ośrodka, wykładowca i instruktor prowadzi szkolenie zawodowe NATUROPATA przygotowujące do egzaminu państwowego na czeladnika Naturopata – zawodu prężnie rozwijającego się w Polsce.
Dzięki powstałej placówce, może dzielić się także swoją pasją i tajemną wiedzą szeptuchowania, na swoim autorskim kursie w którym można poznać ludowe rytuały, szepty i magiczne prawidła.

 

Więcej informacji i referencje w zakładce O NAS - KLIKNIJ

 

 

Publikacje i Wywiady

 

Mirosław Zaworski SZAMANKA 10.04.2015r.

 

Telewizja WSCHÓD – „Twoje Zdrowie-Studio Medycyny Holistycznej” 10.05.2017 r.


Życie siedleckie nr 6/2017r. „Chiropraktyka to sposób na zdrowy kręgosłup”


Pytanie na śniadanie TVP 2 „Chiropraktyka- hit czy mit?” 27.02.2018 r.


Czwarty Wymiar nr 3/2018 „Dłonie zamiast skalpela”


„Profilaktyka Wad Postawy”- Wykłady na Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łukowie, Program Przemiany Seniorów w Lublinie i inne.


Założyciel i Nauczyciel w ODZ HOLISTYKA, Założyciel STUDIO MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ, Członek licznych stowarzyszeń z zakresu Naturoterapii i Chiropraktyki.

Publikacje i wywiady prasa i Tv

Chiropraktyk Magdalena Maria Boroń w Studiu TVP opowiada o chiropraktyce, skuteczności i bezpieczeństwie zabiegów, prezentuje niektóre elementy zabiegu na kręgosłupie.

Doskonalenie zawodowe u najbardziej znanych i wybitnych terapeutów w Polsce i na Świecie jak: Henryk Dyczek, Kal Sellers, Antoni Przechrzta, Piotr Szałański, Paweł Korman,Piotr Godek, Jan Mackiewicz, Zdzisław Hudak,Ryszard Ulman
Gabinet w Lublinie