K S I Ę G A - G O Ś C I


Księga gości - wpisy i listy wdzięcznych pacjentów
Jeżeli chcesz wyrazić swoją opinię o naszej pracy, zaangażowaniu w to co kochamy robić czyli pomagać każdemu kto potrzebuje fachowego wsparcia nie tylko w walce ze schorzeniami układu ruchu, ale w przywracaniu homeostazy całego organizmu – ciała, umysłu i ducha, to prosimy o kilka słów, zdań wpisując się do księgi.

Wpisy są całkowicie anonimowe, prosimy o podawanie samego imienia i miejscowości z której Państwo pochodzicie.

 

Serdecznie dziękujemy

Magdalena Boroń, Mariusz Dąbrowski

 

mama
07.07.2012
Syn nosił wkładki ortopedyczne ze względu na płaskostopie od kilku lat-bez większych rezultatów.Po kilku zabiegach okazało się że są już niepotrzebne.Dziękuję i polecam innym !
Henryk
12.07.2012

Ogromny ból kręgosłupa w odcinku piersiowym na wysokości łopatki przeszkadzał mi w codziennym funkcjonowaniu. Okazało się że powodem tych boleści było wysunięcie się krążka międzykręgowego (dysku). Po kilku zabiegach i serii masaży w gabinecie medycyny holistycznej, męczący ból całkowicie ustąpił. Dziękuję i gorąco wszystkim polecam!

Ela
03.01.2013

Bardzo cierpiałam z powodu zapalenia nerwu kulszowego, do tego od długiego czasu cierpły mi ręce - tak, że ból budził mnie w nocy.Lekarze przypisywali mi tylko leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, które tak naprawdę nic nie pomagały.Zdesperowana zaczęłam szukać innej pomocy.  Już po pierwszej wizycie poczułam poprawę.W miarę kolejnych zabiegów funkcjonuję coraz lepiej. Dziękuję Pani Magdzie.

Piotr
21.07.2013

Ból kregoslupa dokuczał mi od dawna- terapia konwencjonalna nie pomagała, jedynie co mi pozostalo to leki przeciwbólowe. Trafiłem do Studia Holistyki z polecenia znajomej. Po trzech wizytach odstawiłem leki.Dzisiaj żyję bez bólu.Bardzo dziekuje.Polecam każdemu!

KRYSTYNA
31.07.2013

Cierpienie z powodu bóli kręgosłupa i stawów nie pozwalało mi fukcjonować w sposób radosny i cieszyc sie każdym dniem. Tabletki przeciwbólowe i tak z dnia na dzień. Przeczytałam ogłoszenie że mozna skorzystac z wizyty w studio holistyki. Teraz jestem po kilku wizytach , czuje sie doskonale, bez tabletek . Nadmieniam ,że teraz każdy dzien mnie bardzo cieszy, warto było skorzystać. DZIEKUJE.

MAREK
02.08.2013

Trafiłem do centrum z powodu bólu kręgosłupa, dzięki wizytom w centrum kręgosłup przestał mi dokuczać. Dziękuje za pomoc i polecam;).

Basia
04.09.2013

Uniknełam operacji. Polecam każdemu. Wystarczyło kilka wizyt i żyję bez bólu.Dziekuje

Elżbieta
12.11.2013

Dokuczała mi "rwa kulszowa". Stosowałam wiele terapii ale wszystkie działały tylko na chwile. Teraz żyje bez bólu. Polecam!

GRZEGORZ
27.11.2013

Jestem po serii wizyt u pani Magdaleny, co ona ma w tych rękach? , bole kregosłupa ustają , korekta bezbolesna, po prostu pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. Dziękuje za pomoc.

Jarek ze Stalowej Woli
01.03.2014
Dziękuję za leczenie.Bóle kręgosłupa i głowy ustapiły. Polecam
p.Maria
02.04.2014
Dziękue za pomoc. bóle utrzymywały sie ponad trzy miesiące, żadne leki i zabiegi nie pomagaly- tylko operacja. Dzięki wizytom w Studio uniknęlam jej i żyje normalnie prawie bez bólu.Chociaż ból odzywa sie czasami , ale już nie cierpię ak kiedyś. Dziekuje i polecam.
Kasia S.W.
06.04.2014

z rwa kulszową zmagam (zmagałam) sie od 3 lat, powracała co pół roku niczym bumerang :( do tego dyskopatia - odbierały mi usmiech i radość z życia. Wreszcie po namowie siostry odważyłam się pójść do Pana Mariusza. Ojjjj !!! jaka ja byłam głupia że tak długo czekałam i znosiłam niepotrzebny ból... Pan Mariusz ból odejmuje jak machnięciem ręki :)))) zaczynam rozumieć swój kręgosłup i znowu cieszę się życiem. 

Marian Stalowa Wola
26.08.2014

Dziękuję.Bóle ustąpiły, czuję się dużo lepiej.

Agnieszka
03.09.2014
Bardzo serdecznie dziękuję za nastawienie kręgów. Ból nie ustępował nawet po leczeniu zastrzykami. To, co zrobiła Pani Magda jest nie do opisania i porównania. Żaden lekarz nie pomógł mi w takim stopniu. Jeszcze raz dziękuję i polecam gorąco wszystkim.
ANNA Z.
07.09.2014

Ból nóg niczym przy rwie kulszowej oraz ból kręgosłupa towarzyszyły mi od kilku lat. Od ponad dwóch by móc chodzić musiałam brać leki przeciwbólowe: ketonal i tramal słabsze już nie działały. Lekarze przepisywali zastrzyki sterydowe, które właściwie nic nie dawały. W te wakacje trafiłam w ręce pani Magdy. Po zabiegach od dwóch tygodni funkcjonuję bez środków przeciwbólowych! Bardzo dziękuję

Mirek
01.12.2014

Nigdy nie mów nigdy :-) Ból był tak duży że nawet taki oponent jak ja wyszukał telefony kilku kręgarzy. Dlaczego padło na Studio Holistyki nie wiem. Wiem natomiast że Pani Magda przywróciła mnie do grona chodzących, siedzących i samodzielnie wiążących buty. Pani Magda swoje dłonie dzieli na leczenie i malowanie, tutaj i tutaj jest Artystką :-)

Katarzyna
16.03.2015

Do Studia Holistyki trafiłam trzy miesiące po porodzie. Cierpiałam na silny ból w prawym biodrze, promieniujący na całą nogę aż do stopy. Byłam załamana, gdyż żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc ze względu na to, iż karmiłam piersią. Zalecali mi jedynie przyjmowanie środków przeciwbólowych. Po serii zabiegów ból praktycznie ustąpił a ja w końcu mogę cieszyć się macierzyństwem :)

Piotr
14.06.2015

Do Studia Holistyki trafiłem w październiku 2014r. w ciężkim stanie ,dwie przepukliny kręgosłupa na l4-l5 i na l5-s1 , wypadnięcie dysku z uciskiem na nerw kulszowy. Specjaliści od neurologi i neurochirurgi nie dawali mi żadnych szans tylko operacja. Ból był straszny nie do opisania. Dzisiaj jestem sprawny i normalnie funkcjonuję Dziękuje Panu Mariuszowi za ogromne zaangażowanie w powrocie do zdrowia.

URSZULA
23.08.2015
Dzięki zabiegom u p. Magdy czuję się dużo lepiej- ustąpiły uciążliwe bóle pleców. Polecam zabiegi chiropraktyczne u tej Pani.
Roman, Paris.
11.09.2015

Wielkie i szczere podziekowania dla pani Magdaleny za przywrocenie mi zdrowia idanie mi sil i wiary na dalsze zycie gdyz bylem taki chory .Pani profesjonalizm i zaangazowanie jest nie do ocenienia dlatego zycze panstwu duzo zdrowia i sil do dalszej pracy tak cennej i dajacej tylko piekna jakim jest zyc zdrowym .

ROMAN Z. (Paris)
13.09.2015

Dzien dobry pani Magdaleno ,bardzo serdecznie dziekuje za tak wspaniale i profesjonalne uzdrowienie mnie gdyz czuje ze jestem jak nowo narodzony a taki bylem chory .Bardzo jestem wdzieczny. Zycze duzo zdrowia ,sily oraz przekonania ze napewno bardzo duzo osob darzy panstwa wielkim szacunkiem i zobowiazaniem.Milego wieczoru i zawsze slonecznych dni , z powazaniem Roman Z.

Ivan Kravchenko
30.10.2015
jestem Bardzo zadowolony z wizyty w centrum. Bardzo miły i uprzejmy personel. Jeśli to konieczne pójdę do tej kliniki.
Dawid, Lublin
14.03.2016
Witam, Po 4 dniach grypy z 40 stopniową gorączką każdego dnia udałem się do Państwa na postawienie baniek oraz specjalnymi zabiegami. Poza niesamowicie miłą obsługą na drugi dzień temperatura drastycznie spadła do 37, aby na drugi dzień całkowicie wyzdrowieć. Udało się Państwu to co nie udało się lekarzom. Dziękuję.
Wiesław z Lublina
14.03.2016

Leki nie pomagały , zastrzyki też. Ból kręgosłupa ciągle istniał. Myślałem że tak już zostanie. Myliłem się. Pani Magda czyni cuda. Po kilku wizytach pojawił się uśmiech i brak narastającego bólu. Jest OK. Profesjonalizm z jakim się spotkałem oraz życzliwością zasługuje na wielkie uznanie.. Wielkie dzięki.

Filip z Leżajska
22.03.2016
Jestem bardzo zadowolony z zabiegów. Dziękuje Pani Magdaleno - wspaniałe ręce i dobre serce :-)
Renata
02.06.2016
Polecam wszystkim kobietom dojrzałym, które cierpią na bóle pleców czy kolan dzięki profesjonalnym zabiegom wykonywanych przez Panią Magdalenę ustępuje ból i napięcie, a pozostają mile spędzone chwile przy nostalgicznej muzyce i rozmowach z Panią Magdaleną. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam.
Jakub z Kraśnika
06.06.2016

Pół roku bólu, pomoc lekarza rodzinnego, dwóch lekarzy specjalistów, 120 zastrzyków, rehabilitacja, siatka leków nic mi nie pomogły na dolegliwości związane z rwą kulszową. Została mi tylko operacja. Zacząłem szukać pomocy w internecie. Trafiłem do Studia Medycyny Holistycznej. Pierwsza wizyta u Pani Magdaleny efekt ból lekko wyczuwalny. Druga wizyta - masaż ból ustąpił. 

Mateusz
06.09.2016
Profesjonalna pomoc.Bardzo miła atmosfera.Polecam wszystkim cierpiącym na schorzenia kregoslupa.Wspaniali fachowcy,wspaniali ludzie
Monika i Grzegorz
10.09.2016
Pani Madziu, Bardzo serdecznie dziękujemy i jesteśmy wdzięczni za cudowną pomoc która ukoiła nasze dolegliwości, za wszystkie ciepłe słowa i emanujące anielskie dobro oraz pozytywną energię, którą przekazuje Pani każdemu podczas codziennej pracy. Pani wiedza, zaangażowanie, empatia a przede wszystkim chęć pomocy człowiekowi to niesamowity atut, o który tak ciężko w dzisiejszym świecie! Jest Pani dla nas nie tylko profesjonalną terapeutką, ale i przyjaciółką na której zawsze możemy polegać. M.G
Monika i Marek - DLA KOBIETY O STU TALENTACH
10.10.2016

W imieniu swoim i syna Marka pragnę podziękować za szybki powrót do zdrowia. Pani Magdalena uczyniła cuda z naszymi kręgosłupami. Mój kręgosłup i rwa kulszowa już nie dają powodu do płaczu. Syn Marek funkcjonuje na 100% i o bólu nie pamięta. Mam jedno zdanie podsumowania: W Lublinie jest uzdrowicielka z NIEBA

Joanna
11.10.2016
Chcialam podziękować p. Mariuszowi za wspaniałą opiekę i zaangażowanie. Jest wspaniałym terapeutą, zawsze ma czas dla Pacjenta..ogromną empatię i szczere serce. Bardzo duża wiedza którą posiada pozwala mu przynosić ulgę w bólu. Moja przepuklina międzykręgowa nie dokucza już jak kiedyś i za to bardzo serdecznie dziękuję :) Polecam !!!
Julia
14.10.2016
Zdecydowanie polecam zabiegi u Pani Magdaleny Boroń. Jest profesjonalna w tym co wykonuje i ma bardzo miłe podejście do pacjenta. Od kilku lat cierpiałam z powodu dyskopatii i przepukliny kręgosłupa szyjnego. Lekarz ortopeda nie znał już metody leczenia poza operacją - otrzymałam skierowanie do poradni neurochirurgicznej. Dzięki kilku zabiegom Pani Magdaleny Boroń, ustąpił ból kręgosłupa oraz towarzyszący temu schorzeniu ból szyi, barku i nóg. Dziękuję Pani serdecznie.
Edyta
24.11.2016

Dziękuję pięknie Pani Magdzie Boroń za wspaniałą opiekę. Zabiegi wykonane profesjonalnie, w miłej atmosferze. Mogę tylko żałować, że nie trafiłam do Pani wcześniej. Polecam Panią wszędzie i wszystkim, którzy mają problemy z kręgosłupem!

Karolina z Lublina
24.11.2016
Jestem bardzo zadowolona z usług pani Magdy, wdzięczna za przyjemne rozmowy, każda pomoc której mi udziela i przede wszystkim za profesjonalne wykonywanie swojej pracy. Widzę u siebie dużą poprawę zdrowia. Dziękuję!!
Aneta z Lublina
26.01.2017

Jestem bardzo zadowolona i mile zaskoczona z usług Pani Magdy. Przez kilka lat dokuczały mi bóle kręgosłupa lędźwiowego,dopóki nie trafiłam do jej gabinetu.Dzięki kilku wizytom odzyskałam zdrowie i radość z życia.Polecam te usługi osobom z problemami kręgosłupa i dziękuję za okazaną pomoc.

Łukasz 32 lata.
20.02.2017
Jestem po dwóch ciężkich operacjach kręgosłupa (choroba scheuermanna) jedna polegała na włożeniu tytanowego usztywnienia które nie dawało mi żyć przez okres 3 lat, druga na szczęście polegała na wyjęciu tego żelastwa.Niestety 3 lata zmagań z tytanowym prętem zrobiły ze mnie prawie kalekę, z własnego doświadczenia odradzam każdemu tego rodzaj leczenia kręgosłupa. Dzięki wizytom u pani Magdy znowu mogę cieszyć się życiem,wracam do formy z każdą wizyta jest naprawdę coraz lepiej.DziękujePaniBardzo
BOŻENA Z ZABRZA
13.03.2017

Bożena Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Magdy,przemiła,perfekcjonistka pod każdym wzgldem!!Po 2 wizytach doprowadziła moją mame do stanu tak dobrego,ze zaden lekarz nie był w stanie mamie pomóc!Polecam z całego serca,wspaniały fachowiec!!!!!!

Marcin ze Stalowej Woli
14.03.2017
Polecam studio medycyny holistycznej. Profesjonalni i sympatyczni pracownicy, pomogli zredukować uciążliwy ból głowy od kręgosłupa szyjnego. Przed wizytami w smh korzystałem z usług kilku masażystów oraz fizjoterapeutów, jednakże dopiero odwiedzenie smh przyniosło mi ulgę w dolegliwościach. Fakt ten najlepiej pokazuje fachowość kadry pracowniczej, więc z pewnością warto odwiedzić studio w przypadku dolegliwości związanych z kręgosłupem. Dziękuje Marcin ze Stalowej Woli
Justyna
19.03.2017

Przez 22 lata cierpiałam z powodu silnych bólów głowy. Najlepsi neurolodzy (specjaliści :( ) nie potrafili mi pomóc, a leki przeciwbólowe nie przynosiły żadnej ulgi. Z całego serca dziękuję. Już od drugiej wizyty nie miałam ani jednego ataku. Chcę podziękować Panu Mariuszowi Dąbrowskiemu oraz Romanowi Masłykowi - prawdziwemu profesjonaliście. BARDZO DZIĘKUJĘ za nowe, lepsze życie i polecam każdemu, kto stracił nadzieję jak kiedyś ja.

Bożena
29.03.2017

Przez kilkanaście ostatnich lat miałam problemy zdrowotne. Dopiero, gdy trafiłam na zabiegi do Gabinetu w Rzeszowie w cudowne ręce Pana Mariusza Dąbrowskiego wyniszczony mój organizm zaczął na nowo funkcjonować. Dlatego w tym miejscu pragnę serdecznie podziękować  za 100% profesjonalizmu, indywidualne podejście do pacjenta i mnóstwo uśmiechu. Polecam każdemu kto pragnie naprawdę zdrowo i szczęśliwie żyć. DZIĘKUJĘ

Edward
30.03.2017
Serdeczni dziękuję Pani Magdalenie Boroń za serię zabiegów wykonanych bardzo profesjonalnie z ogromnym wyczuciem i zaangażowaniem. Po każdym zabiegu widać znaczącą poprawę.POLECAM.
Stanisław
31.05.2017
Bardzo polecam usługi Pani Magdy Boroń. Bardzo profesjonalnie i z pasją wykonuje swoja pracę. Dzięki jej masażom ustały mi bóle kręgosłupa , nie korzystam już z różnego rodzaju maści i czuje się znacznie lepiej. Dziękuję.
Tomasz
21.06.2017
Nie moglem wstać z łóżka po tym jak doznałem kontuzji kręgosłupa. Ogromny ból nie dawal wogole stac ani siedziec. Myślałem, że jak poleże kilka dni to mi przejdzie. Nie przeszło. Udałem sie wiec do Pani Magdaleny i już po piereszym zabiegu odzczulem ogromna ulge. Wróciłem do normalności dzieki wspanialej profesnonalistce jaką jest Pani Magdalena :) Dziękuje.
Anna
10.08.2017
Bardzo dziękuję P.Magdalenie za fachową pomoc i dobre słowo. Od kilku miesięcy zmagałam się z bólem kręgosłupa, bólem głowy i karku. Po kilku wizytach w studio bóle ustąpiły. Nie ma sensu przyjmować leków przeciwbólowych czy przeciwzapalnych. Polecam wszystkim. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Filip
17.08.2017
Zabiegi u Pana Mariusza bardzo mi pomogły. Profesjonalne podejście do pacjenta i miła atmosfera. Polecam serdecznie.
Hubert
17.08.2017
Jedno z lepszych miejsc, w których byłem. Dziękuję Wam za opiekę :)
Małgorzata
29.08.2017
Od marca cierpiałam na ból w okolicy lędźwiowej, który zaczął promieniować przez pośladek i tylną część uda aż do łydki i stopy. Wybrałam dziesiątki zastrzyków i leków przeciwbólowych, chodziłam na zabiegi rehabilitacyjne. Ból jednak ciągle narastał, nie mogłam spać, chodzić, leżeć, siedzieć. Rwa kulszowa nie ustępowała. Znajomy polecił mi wizytę u Pana Mariusza. Po kilku zabiegach normalnie funkcjonuję, ból praktycznie ustąpił. Bardzo Panu Mariuszowi jestem wdzięczna, dziękuję.
Slawek
03.09.2017
Niedawno w pracy doznałem urazu kregoslupa. z trudem chodziłem,ciagly bol przeszkadzal nawet w spaniu, wyjście po schodach to był wyczyn. Nie wierze w czarnoksieznikow ani w krasnoludki ... ale po paru zabiegach bol ustapil a schody nie sa szczytem swiata..... W kilku słowach: kompetencja, profesjonalizm ,skutecznosc
Katarzyna
19.09.2017
Od wielu lat doskwierał mi ból ramienia i biodra. Prawdę mówiąc, już się z tym „pogodziłam”, gdyż nie umiał mi nikt pomóc. Do niedawna… Serdecznie dziękuję Panu Mariuszowi :) przede wszystkim za pełen profesjonalizm, cierpliwość, bardzo pozytywną atmosferę oraz ogromną dawkę uśmiechu! Bóle zniknęły, a ja dostałam tak jakby drugą młodość. Dziś swobodnie mogę wykonywać codzienne czynności bez rwącego, ostrego bólu. Polecam wszystkim, bez zastanawiania się!!!
Damian
07.10.2017
Serdecznie polecam Pana Mariusza, świetny fachowiec, wyleczyl i postawił mnie na nogi w bardzo krótkim czasie. Polecam wszystkim i sam jeszcze na pewno będę korzystał z jego usług.
Renata-przyszła mama
17.10.2017

Od dawna męczył mnie bol kręgosłupa zarówno na odcinku piersiowym jak i lędźwiowym. Chodziłam do różnych masażystów i kręgarzy. Pani Magda łączy w sobie umiejętności masażysty i kręgarza a także wspaniałego rozmówcy. Polecam wszystkim. Pani Magda pomogła mi pomimo mojego stanu- jak trafiłam do Pani Magdy byłam juz w 2 trymestrze ciąży a ostatnia wizyta była w 35 tygodniu ciąży. Po porodzie mam zamiar kontynuować u niej leczenie.

Janna
06.11.2017
Od dłuższego czasu odczuwałam bole szyji, karku, kręgosłupa lędźwiowego. W nocy budzimy mnie ścierpnięte bolące ręce. Miałam już wyznaczony termin operacji. Trafiłam do pani Magdaleny, ktora krok po kroku usprawniała mój kręgosłup. Teraz przesypiam cala noc, nie mam zawrotów głowy i przede wszystkim nie musze już być operowana. Jestem bardzo wdzięczna za okazana pomoc i wielka cierpliwość. Polecam wszystkim i zachęcam do zdobycia sie na odwagę i zawalczenia o swoje zdrowie.
Bożena
07.11.2017
Serdecznie dziękuję za pomoc w silnych bolach kręgosłupa i uchronienie przed kolejną operacją kręgosłupa.Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz zdrowia
Beata z Lublina
09.12.2017
Jestem zachwycona pełnym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do mojej osoby. Pani Magda dokonała tego, czemu żaden lekarz nie mógł podołać. Po kilku wizytach niesamowity ból kręgosłupa szyjnego oraz rwa barkowa musiały ustąpić pod zabiegami Pani Magdy. Jestem bardzo wdzięczna i przylepiona do Pani Magdy jeszcze na długi czas - profilaktycznie. Polecam wszystkim i dziękuję.
Bożena zOpola
20.12.2017
Ogromne i serdeczne podziękowania dla wspaniałej p.Magdy za ogromną pomoc w silnych bólach kręgosłupa.Funkcjonuje normalnie.Z.okazji świąt Bożonarodzeniowych życzę spokoju i odpocznku z rodziną

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości