Turnus rehabilitacyjny kręgosłupa Busko Zdrój Solec Zdrój


ZABIEGI REHABILITACYJNO-TERAPEUTYCZNE 

RELAKS W WODACH SIARCZKOWYCH

 

 

Park zdrojowy Busko - Zdrój
Park zdrojowy Busko - Zdrój

Busko – Zdrój jest kurortem znanym na całym świecie. Posiada świetne warunki ekologiczne, specyficzny mikroklimat i najlepsze pokłady leczniczej siarki w Europie, szczególnie polecane dla leczenia schorzeń układu ruchu.


Chiropraktyka (kręgarstwo) - sposób terapeutyczny polegający na przywróceniu anatomicznej struktury kręgosłupa z wykorzystaniem odpowiednich technik prowadzący do zniesienia objawów bólowych i regeneracji tkanek.

 

 

                       TERMIN: 17-19 kwiecień 2020 r. 

 

1 dzień
Przejazd do Buska-Zdrój. Zakwaterowanie w hotelu. Spotkanie informacyjne w recepcji hotelowej. Zabiegi rehabilitacyjno-terapeutyczne kręgosłupa dla każdego uczestnika (obejmuje min. diagnostykę kręgosłupa, zabieg chiropraktyczny, masaż leczniczy, masaż tkanek głębokich (rolfing), pinopresurę, elektroakupunkturę, konsultację z zakresu ziołolecznictwa. Obiadokolacja. Wykład dla uczestników „Profilaktyka wad postawy. Odżywianie komórkowe". Nocleg.

 

2 dzień
Śniadanie. Przejazd do uzdrowiska Solec-Zdrój. 4,5 h pobyt w kompleksie basenów mineralnych. Do dyspozycji: baseny rekreacyjne z mineralną wodą wysoko-zmineralizowaną o temp. 32°C, leczniczy basen solankowo-siarczkowy o temp. wody 37℃, sauna ziołowa, parowa i fińska. Powrót do hotelu. Zabiegi rehabilitacyjno – terapeutyczne dla uczestników. Obiadokolacja. Wieczorek taneczny w restauracji hotelowej dla uczestników. Nocleg.

 

3 dzień
Śniadanie. Spacer po uzdrowisku z przewodnikiem. Wykwaterowanie. Powrót do domu.

 

cena: 580 zł/os. (przy grupie 20 os.)

 

 

Świadczenia zawarte w cenie:
- 2 noclegi w hotelu *** (pokoje 2-3 os. z łazienkami)
- wyżywienie: 2 śniadanie, 2 obiadokolacje
- korzystanie z sali konferencyjnej (60 m²)
- opieka przewodnika po uzdrowisku Busko-Zdrój
- ubezpieczenie NNW 

- podatek VAT
- 2 kompleksowe zabiegi rehabilitacyjno-terapeutyczne
- Szkolenie z zakresu profilaktyki schorzeń kręgosłupa i naturalnych metod odnowy organizmu.

 

 

Hotel położony jest w cichej części zdrojowej Buska - Zdroju przy zabytkowym Parku Zdrojowym, obok urokliwego nowego parku z licznymi alejkami i piękną roślinnością, w pobliżu zakładów przyrodoleczniczych. Pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, telewizor, telefon i czajnik.

 

Zabieg rehabilitacyjno - terapeutyczny obejmuje kompleksową terapię kręgosłupa i narządu ruchu oparta o metody Chiropraktyki, Masażu Tkanek Głębokich (Rolfingu), Elektroakupunktury, Pinopresury, stosowaną w bólach kręgosłupa, leczeniu zapalenia nerwu kulszowego, dyskopatii, kręgozmyków, przepuklin, wad postawy, zapalenia mięśni i stawów etc.


Zabiegi wykonują:

 

Mistrz Naturoterapii

dypl. Chiropraktyk
mgr Magdalena Maria Boroń    

 

Mistrz Naturoterapii

dypl. Chiropraktyk
mgr Mariusz Dąbrowski

 

 

uwaga: na 4,5 h pobyt w kompleksie basenów mineralnych należy przeznaczyć 57,50 zł lub 70 zł za bilet całodzienny. Szczegóły na  www.basenymineralne.pl

 

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc dla dzieci w kwocie 360zł (cena nie obejmuje zabiegów rehabilitacyjnych). Dla dzieci do lat dwóch pobyt jest bezpłatny.

 

  

Zgłoszenia: 
pod nr tel. 535 859 706, 693 548 858
lub mailowo: studioholistyki@interia.eu

 

Zaliczka w kwocie 360 zł/os należy wpłacić na konto:

mBank 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044 Magdalena  Boroń 

z dopiskiem: Opłata za Busko Zdrój, imię i nazwisko, data pobytu, nr telefonu kontaktowego.

najpóźniej do 20 marca 2020 r.

Całość kwoty należy wpłacić najpóźniej tydzień przed planowanym wyjazdem.

 

Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność dokonywanych rezerwacji. Serdecznie zapraszamy.

 

 

KRÓTKA RELACJA, ZDJĘCIA Z OSTATNIEGO POBYTU:

 

Busko Zdrój
Busko Zdrój

Busko Zdrój 5-7 kwiecień 2019 r.

 

Za nami kolejny wspaniały wyjazd z naszymi pacjentami, który odbył się w miniony weekend. Pogoda była wymarzona - słonecznie, ciepło i kolorowo - wiosna na dobre zawitała do parku zdrojowego w Busku Zdroju. Zabiegi chiropraktyczne połączone z MTG i pinopresurą oraz kąpiele w wodach siarkowych przyniosły efekty w postaci poprawy zdrowia uczestników. Nie zabrakło też zabawy czyli wieczorku tanecznego oraz solidnej dawki wiedzy na temat profilaktyki schorzeń kręgosłupa oraz spaceru po jakże urokliwym miasteczku z przewodnikiem PTTK Rafał Kliś

SERECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE.
Zapraszamy na kolejną edycję, którą planujemy już jesienią br. 

 

Fotorelacja:

Wyjazd rehabilitacyjny Busko Zdrój - Solec Zdrój 13-15 kwiecień 2018 r.
Wyjazd rehabilitacyjny Busko Zdrój - Solec Zdrój 13-15 kwiecień 2018 r.

Kolejny Turnus rehabilitacyjny w Busku Zdroju (13-15 kwiecień 2018 r.) dobiegł końca.

 

Pogoda dopisała - cudowne ciepło za oknami przełożyło się również na atmosferę podczas zabiegów, kąpieli siarkowych, oraz wspólnych wieczorów, które upłynęły pod znakiem szkolenia i zabawy.


Jako Organizatorzy jesteśmy ogromnie wdzięczni pacjentom za okazane zaufanie, za miłe słowa, które płynęły z serca w zamian za uwolnienie od bólu podczas zabiegów oraz wspaniałe chwile które mogliśmy razem spędzić.
Przykro, że z przyczyn organizacyjnych i logistycznych lista została zamknięta już ponad miesiąc temu i nie mogliśmy zabrać większej liczby kuracjuszy niż 25 osób. Dlatego już teraz zapowiadamy, że kolejny wyjazd dla osób które nie pojechały w tym terminie planujemy jesienią.
Na nowe osoby czeka dodatkowa niespodzianka :-)
Dziękujemy i do zobaczenia w kolejnej edycji !!

 

Magdalena Maria Boroń
Mariusz Dąbrowski

 

Fotorelacja:

 

Wyjazd rehabilitacyjny Busko Zdrój - Solec Zdrój 13-15 kwiecień 2018 r.

 

 

RELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJII

 

Wyjazdy organizujemy juz od 2014 roku. Pacjenci bardzo chętnie jeżdzą z Nami po zdrowie i odpoczynek. Oto krótkie relacje z poprzednich edycji:

 

7-9 marzec 2014 r.

Wyjazd rehabilitacyjny dla pacjentów. Pogoda nam dopisała - spacerowaliśmy oraz zwiedzaliśmy Busko Zdrój .

Hotel spełnił oczekiwania - bylo czysto i przyjemnie.

Panowie wspaniale celebrowali Dzień Kobiet. Czas spędzony w Basenach Termalnych był wyjątkowy - wszyscy znakomicie się zrelaksowali, odpoczęli oraz zregenerowali w wodzie solankowo-siarkowej, saunach-parowej i suchej oraz w jacuzzi i basenach. Dodatkowo zabiegi z zakresu chiropraktyki pozwoliły uwolnić się od bólu kregosłupa i mięśni. Wszyscy uczestnicy zgodnie przyznali, że warto było pojechać i wybierają się na kolejne turnusy.

Dziękujęmy za zaufanie i zapraszamy kolejny raz!

Oto niektóre opinie kuracjuszy:

"Było wspaniale.dawno tak nie odpocząłem. Atmosfera wyśmienita.Polecam!"-p..Adam

"Super organizacja, relaks w basenach i zabiegi chiropraktyki.Warto było.Dziekuję organizatorom" -p.Marysia

"Urokliwe miejsce, świetna atmosfera, piękny i nowoczesny kompleks basenów siarczkowych oraz zabiegi chiropraktyki pozwoliły zregenerować organizm - kręgosłup i skóra jak nowe!"- p. Mariusz

 

11-13 wrzesień 2015 r.

Dobiegł końca kolejny udany wyjazd rehabilitacyjny w miejscowościach uzdrowiskowych z bogatym pokładem wód siarkowych, tak cennym leczniczo dla naszego organizmu. Kąpiele w basenach oraz zabiegi terapii manualnej z zakresu chiropraktyki, kręgarstwa i szeroko rozumianych masaży pozwoliły naszym kuracjuszom na pozbycie się uporczywego bólu kręgosłupa, mięśni i stawów. Dzięki krótkiemu szkoleniu z zakresu profilaktyki schorzeń kręgosłupa i naturalnych metod odnowy organizmu, każdy ze słuchaczy dowiedział się jak można zapobiegać powstawaniu schorzeń układu ruchu oraz w jaki sposób stosować profilaktykę swojego organizmu. Cały wyjazd przebiegał w bardzo dobrej atmosferze w połączeniu z wieczorkiem integracyjno-tanecznym. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne turnusy rehabilitacyjne.

 

 13-15 marzec 2015r.

Trzeci z kolei wyjazd do Buska Zdroju okazał się wspaniały i udany jak poprzednie. Co prawda pogoda była nieco kapryśna w piątek i w sobotę, ale za to w niedzielę odwdzięczyła się z nawiązką racząc nas ślicznym wiosennym słońcem. Dobrze się stało, gdyż w Parku Zdrojowym organizowany był wtedy pokaz sokolników- okazałe ptaki wspaniale prezentowały się w blasku ciepłych promieni słonecznych.

Wieczory upłynęły pod znakiem celebracji święta naszych pięknych solenizantek- Bożeny i Krystyny w pięknej oprawie śpiewu, dobrego humoru i dowcipów.

Kąpiele siarkowe, sauny oraz zabiegi chiropraktyczne zregenerowały wspaniale ciała wszystkich uczestników.

Dziękujemy po raz kolejny za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli!

 

Październik 2015

Kolejny Turnus rehabilitacyny w Busku Zdroju za nami. Pogoda była przepiękna- prawdziwa Polska Złota Jesień!

Każdy wspaniale odpoczął od codzienności, pospacerował, poleniuchował w basenie siarkowym i strefie Spa.

Wieczory oczywiście zarezerwowane były dla części rozrywkowej . Było wspaniale.

Serdecznie dziękuję wszystkim pacjentom za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli, za miłe słowa, uśmiechy i wspólnie spędzony czas.

 

1-3 kwiecień 2016 r.

Zakończył sie kolejny wyjazd do Buska Zdroju połaczony z kapielami siarkowymi . Dodatkowo termin zbiegł sie z uroczystością celebrowania imienin Ryszarda. Trzech solenizantów w naszej grupie zagwarantowało uczestnikom wspaniała atmosfere zabawy. Coż dodac? Czekamy na kolejny wyjazd po zdrowie i wspaniałe samopoczucie :)


Białka Tatrzańska 16-18 wrzesień 2016 r.

W dniach 16-18.09.2016 r. odbył się pierwszy wyjazd rehabilitacyjno-terapeutyczny do Białki Tatrzańskiej. W wspaniałej scenerii u podnóża Tatr, stacjonując w pensjonacie "U Chramca", uczestnicy wyjazdu odbyli nasze kompleksowe zabiegi terapeutyczne schorzeń kręgosłupa i narządów ruchu.

W terapii kręgosłupa pomocne były także kąpiele w "Terma Bania" w wodach termalnych z cenną zawartością mikro-makro elementów. Integracji gupy sprzyjał także mile spędzony czas biesiadowania przy wieczorku tanecznym.

Dziękujemy uczestnikom za bardzo udany wyjazd oraz gospodarzom pensjonatu, za wspaniałą gościnę, piękne pokoje i wyśmienitą kuchnię.

 

 

 

 

Busko zdrój 6-7.10.2014r.
Busko Zdrój 13-15.03.2015r.
wyjazd rehabilitacyjny Białka Tatrzańska