Radiestezja


Radiestezja

STUDIO MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ

 

Prowadzi szkolenia/zajęcia teoretyczne i praktyczne z Radiestezji w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego „Holistyka” przygotowujące do egzaminów czeladniczych i mistrzowskich w Izbach Rzemieślniczych. https://www.facebook.com/ODZ.Holistyka/

 

Radiesteta za pomocą przyrządów radiestezyjnych wychwytuje promieniowanie badanych ciał i przedmiotów. Promieniowanie to jest formą energii występującej w postaci fal elektromagnetycznych wysyłanych przez atomy. Rozprzestrzenia się ono we wszystkich kierunkach zupełnie tak samo jak fale głosowe. Promieniuje wszystko co nas otacza nie wyłączając nas samych, promieniuje nie tylko materia ale nawet kształt i kolor. Promieniowanie, które nas otacza ze wszystkich stron cechuje tak słaba intensywność, że nie jest wykrywalne przez najczulsze urządzenia elektroniczne. Promieniowanie to jednak wyczuwają żywe organizmy (ludzie, zwierzęta i rośliny).

Powierzchnia naszej kuli ziemskiej wysyła bez przerwy różnorodne promieniowanie o większej lub mniejszej intensywności, pożyteczne lub szkodliwe dla żywych organizmów.

 

 

Najlepiej dotychczas poznane szkodliwe promieniowanie pochodzi od podziemnych żył wodnych oraz siatki szwajcarskiej, które przy naszym dłuższym przebywaniu w ich strefie powoduje m.in.:
- stałe osłabienie organizmu
- bezsenność lub niespokojne sny
- częste bóle głowy
- choroby nerwicowe
- trwałe dolegliwości reumatyczne
- zaburzenia układu trawiennego
- choroby serca
- choroby kręgosłupa