Gabinet Sandomierz


Mapa dojazdu do gabinetu
Mapa dojazdu do gabinetu

  

Gabinet znajduje się w północnej części Sandomierza, na osiedlu Kruków.

ul. Dobkiewicza 8, 27-600 Sandomierz

 

przyjmuje:

mgr Mariusz Dąbrowski

 

Rejestracja tel. 693 548 858

mariusz.db@poczta.fm

 

 

HARMONOGRAM PRACY W SANDOMIERZU

 

wrzesień 2019 r. 

DNI PRZYJĘĆ – 11, 26

 

październik 2019 r.

DNI PRZYJĘĆ – 3, 24

 

 

mgr Mariusz Dąbrowski

 

mgr Mariusz Dąbrowski

 

Pan Mariusz Dąbrowski należy do młodego pokolenia terapeutów medycyny holistycznej, którzy łączą intuicyjne umiejętności rozpoznawania zaburzeń w ciele bazując na medycynie energetycznej z gruntownym wykształceniem anatomicznym. Współtworzy  Studio Medycyny Holistycznej oraz ODZ-Holistyka, a także prowadzi gabinety w Rzeszowie i Sandomierzu gdzie pomaga pozbyć się uporczywego bólu kręgosłupa, mięśni i stawów, specjalizując się w chiropraktyce i szeroko pojętej terapii manualnej oraz masażu. Pan Mariusz identyfikuje przyczyny i problemy oraz codzienne niewłaściwe wzorce postępowania na wszystkich płaszczyznach: fizyczny, emocjonalny i duchowy. Absolwent Akademii Chiropraktyki w Toruniu, uczeń wybitnych terapeutów pracujących w kraju i za granicą, uczestnik wielu kursów i warsztatów doskonalących. Zaangażowanie Pana Mariusza oraz serce i chęć niesienia pomocy docenili liczni pacjenci, co znajduje potwierdzenie w opiniach zamieszczanych na różnych portalach internetowych, forach i księgach gości. Uśmiech i miłe słowo, które ofiaruje p. Mariusz każdemu pacjentowi podparte solidną dawką wiedzy i 7 letniej praktyki gabinetowej przynoszą efekty – zdrowie pacjenta i powrót do codziennych obowiązków, a nierzadko też uniknięcie poważnych zabiegów medycznych.

 

Należy do stowarzyszenia Chiropraktycy Polscy oraz do stowarzyszenia certyfikowanych praktyków masażu tkanek głębokich: International Association of Deep Tissue Massage.

 

Prowadzi szkolenia/zajęcia teoretyczne i praktyczne z Naturoterapii (Naturopaty) w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego „Holistyka” przygotowujące do egzaminów czeladniczych i mistrzowskich w Izbach Rzemieślniczych.

 

Od 10 lat pasjonuje się numerologią i runami. Nabyta wiedza u uznanych psychoterapeutów oraz codzienne doświadczenia praktyczne i wysnute autorskie przemyślenia zmotywowały Pana Mariusza do podzielenia się tajemną wiedzą na kursach i warsztatach organizowanych przez ODZ-Holistyka.
W wolnych chwilach pogłębia zainteresowania geografią i sportem.

 

Więcej informacji i referencje w zakładce  O NAS - KLIKNIJ

 

 

Gabinet w Sandomierzu
Doskonalenie zawodowe u najbardziej znanych i wybitnych terapeutów w Polsce i na Świecie jak: Henryk Dyczek, Kal Sellers, Ewa Kulejewska, Jerzy Strączyński, Piotr Szałański, Piotr Godek, Patryk Sobotka, Sławomir Mokrzycki, Marcel Mieszkalski, Maciej Duczyński, Tomasz Titinger, Rafał Słoniak