OŚRODEK DOSKONALENIA ZAWODOWEGO "HOLISTYKA"


Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Holistyka
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Holistyka

 

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego HOLISTYKA

prowadzi kształcenie w formach pozaszkolnych, na kursach i seminariach z zakresu Radiestezji,Naturoterapii, Chiropraktyki, jak również w zakresie rozwoju osobistego.

 


Ośrodek Doskonalenia Zawodowego działajacy na podst. przepisów ustawy o systemie oświaty z 7 września 1991 r. (tekst jednolity Dz. U. 2016 r. Nr 256 poz. 1943 z późniejszymi zmianami), Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 11.01.2012 r.


Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą nauczycielską posiadającą uprawnienia pedagogiczne oraz merytoryczne z danego zagadnienia.

Nasi wykładowcy posiadają tytuły Mistrzowskie, należą do licznych organizacji oraz zrzeszeń 

Dodatkowo dysponują wiedza praktyczną zdobytą podczas pracy w swoich gabinetach oraz serce do każdego kto chce poszerzać swoja wiedzę celem rozwoju osobistego, a także celem przekwalifikowania się na rynku pracy.

 

Kursy przygotowują do egzaminów Czeladniczych i Mistrzowskich w Izbach Rzemieślniczych

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

SZKOLENIA RADIESTEZJA
SZKOLENIA RADIESTEZJA


ZAWODOWY KURS RADIESTEZJI

 

prowadzony przez
Mistrza Radiestezji (nr dypl. 1646/2014)

JANA WNĘK

 

 

 

 

Szkolenie odbywac się będzie systemem pozaszkolnym, w formie sześciu zjazdów weekendowych.
Szkolenie zakończone będzie egzaminem wewnetrznym , po zaliczeniu którego uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu (MEN) oraz Dyplom .Każdy uczestnik na podstawie otrzymanej wiedzy oraz zaświadczenia będzie mógł zdawac Egzamin Państwowy w odpowiedniej Izbie Rzemieślniczej uzyskując tytuł Czeladnika w rzemiośle Radiesteta.

 


RAMOWY PLAN SZKOLENIA
Zjazd I
Zapoznanie i zastosowanie zawodu Radiesteta oraz sprawdzenie predyspozycji do zawodu.
Zjazd II
Zapoznanie z przyrządami radiestezyjnymi i ich zastosowanie
Zajecia praktyczne
Zjazd III
Nauka o strefach geopatycznych i ich neutralizowanie
Zajecia praktyczne
Zjazd IV
Nauka i zapoznanie z zastosowaniem Radiestezji
w różnych kierunkach i dziedzinach zawodowych
Zjazd V
Zajecia praktyczne z zakresu zastosowania radiestezji
w róznych kierunkach i dziedzinach zawodowych
Zjazd VI
Zajecia praktyczne
Egzamin wewnętrzny .Przygotowanie do egzaminu państwowego

 

Zajęcia odbywają sie w Hotelu Campanile w Lublinie, uczestnicy korzystają z Barku Kawowego, noclegi można rezerwować na własną rękę w w/w hotelu lub w Pensjonacie "Na wzgórzu"

 

 

Szczegółowe informacje pod nr tel. 535 859 706

 

 

 

Aktualnie trwa nabór !!!!! Zajecia rozpoczynaja sie 2 wrzesnia br.

kurs radiestezji
[pobierz] 0.1 MB ankieta-uczestnika-kursu-radiestezja
Kurs Duchowego Uzdrawiania
Kurs Duchowego Uzdrawiania

KURS DUCHOWE UZDRAWIANIE

 

 

Zapraszamy na kurs Duchowego Uzdrawiania Spiritual Healing cz 1
Kurs certyfikowany przez NFSH The Healing Trust UK I PSDU.

 

LUBLIN 16-17.09.2017 r.

 

 

Duchowe Uzdrawianie jest holistyczną metodą wspomagającą powrót do zdrowia i dobrego samopoczucia. Można ją stosować również na odległość. Możesz zostać terapeutą Duchowego Uzdrawiania, aby wspomagać siebie, rodzinę i innych.

 

Poprowadzi ANTONI PRZECHRZTA MA RA mNFSH Akredytowany Nauczyciel The Healing Trust, Wielka Brytania

Informacje tel. PL +48 607 387 737; biuro@uzdrawianie.com www.uzdrawianie.com

 

W programie I części:
Istota Duchowego Uzdrawiania, Historia Uzdrawiania, Czakry, Pole Energetyczne Człowieka oraz Ćwiczenia Widzenia Aury, Praca z Oddechem, Dostrajanie się do Przekazu, Uzdrawianie na Odległość, Technika Uzdrawiania na Siedząco część I oraz dodatkowo: autorska medytacja "Źródła".

Duchowe Uzdrawianie
> jest całkowicie naturalną metodą terapeutyczną

> przyczynia się do polepszenia zdrowia w wielu aspektach. Sprawia to m. innymi przepływ subtelnej siły życiowej poprzez uzdrowiciela do pacjenta

> może pomóc w szerokiej gamie dolegliwości: fizycznych i psychicznych. Słowo „duchowy” odnosi się do duchowego źródła uzdrowienia.

> jest całkowicie nieinwazyjnym procesem, który uzupełnia inne formy terapii. Wiele badań naukowych potwierdza jego przydatność w chorobach uznanych za nieuleczalne czy przewlekłe, związanych z chronicznym bólem i jego objawami, co do których terapie ortodoksyjne nie rokują wyleczenia, są długie, kosztowne i z wieloma działaniami niepożądanymi

> jest ważnym elementem przy leczeniu m. innymi chorób nowotworowych i psychicznych a także stanów emocjonalnych.

> pozwala uzyskać wewnętrzny spokój i wiarę w sens życia.

Głównym rezultatem regeneracji duchowej jest przypływ sił witalnych, uwalnianie blokad, natychmiastowe lub stopniowe uzdrowienie. Holistycznie uwzględnia całego człowieka z jego życiowym i duchowym wymiarem. Najnowsza nauka potwierdza, że choroba najczęściej powstaje w sferze umysłu i tamtędy też powinna prowadzić droga do wyleczenia, dlatego uzdrawianie, chociaż stosowane skutecznie przez dziesiątki wieków, nadal staje się nowoczesnym i atrakcyjnym narzędziem leczenia.

Technologie medyczne medycyny konwencjonalnej wyparły sferę duchową, a bez niej w galopującym tempie rozprzestrzeniają się choroby nieuleczalne , których systemowe i zautomatyzowane leczenie nie przynosi efektu - w tej sytuacji stosowanie duchowego uzdrawiania jest wspaniałym wręcz koniecznym komponentem terapeutycznym, nie tylko przyjaznym w odbiorze, ale i docierającym również do sfery wnętrza. Po sesjach uzdrawiania wielu pacjentów na nowo odkrywa sens życia i swoją wewnętrzną tożsamość, wielu z nich staje się w konsekwencji uzdrowicielami.
Warto nauczyć się metody, którą można stosować nie tylko dla Siebie (samo-uzdrawianie) i dla najbliższych - także na odległość, ale również jako terapię wspomagającą inne formy leczenia. Np. w Wielkiej Brytanii terapeuci pracują w publicznej służbie zdrowia.

 

Kurs Duchowego Uzdrawiania jest licencjonowany przez Brytyjską NFSH The Healing Trust i Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli PSDU oraz jest profesjonalnym szkoleniem umożliwiającym uzyskanie pełnego członkostwa w obu w/w organizacjach terapeutycznych.

 

Zobacz statystyki po uzdrawianiu 75 pacjentów opracowaną przez Russel Group University, UK http://www.thehealingtrust.org.uk/research/hospital-audit-of-75-patients
Scientific evidence for the effects of non-contact healing: http://www.the-cho.org.uk/research/two-meta-analyses-of-non-contact-healing-studies/

Aktualne terminy zajęć Instytutu oraz
Relacje z kursów, artykuły i co nauka mówi o tej formie terapii na naszej stronie www.uzdrawianie.com