Aktualności Chiropraktyka-Masaż-Kursy-Naturoterapia-Radiestezja


z dr n. med. Henryk Dyczek
z dr n. med. Henryk Dyczek

Podczas październikowego (2017 r.) zjazdu na kursie Amerykańskiej Holistycznej Chiropraktyki oraz Rolfingu, uzyskaliśmy certyfikaty poświadczające autoryzację naszych gabinetów i praktyk terapeutycznych przez Zarząd Stowarzyszenia Chiropraktycy Polscy.
Serdecznie dziękujemy! :)

autoryzacja naszych gabinetów przez Stowarzyszenie Chiropraktycy Polscy
KALL SELLERS
KALL SELLERS

ROLFING  Terapia SOT

  Przysiek k/Torunia 11-15 październik 2017r.

 

 

 

Za nami kolejny Kurs. Tym razem zgłebialiśmy wiedze na temat ROLFINGU oraz terapii SOT(Technika Krzyżowo-Potyliczna). Prowadzący- Amerykański Chiropraktyk D.C. Kall Sellers to człowiek o niezwykle dużej wiedzy na temat biomechaniki ciała, technik chiropraktycznych oraz Holistycznego podeścia do człowieka.
Warto było uzupełnic swój warsztat o kolejne umiejetności ! .:-)
Cała ekipa została kompleksowo "naprawiona" co przypłaciliśmy licznymi siniakami ale także wspaniałym samopoczuciem :-)
Wyposażeni w nowe umiejtności oraz pełni zapału wracamy do gabinetów.

 

 

 

 

kurs Radiestezji
kurs Radiestezji

W ten weekend tj 2-3 wrzesień Ośrodek Doskonalenia Zawodowego HOLISTYKA zaingurował pierwszy w swojej historii Kurs Radiestezji.
Bardzo dziękujemy kursantom za zaufanie oraz Mistrzowi Radiestezji Jankowi Wnęk za ogrom przekazanej wiedzy. Kolejny zjazd odbędzie się w weekend tj. 21-22 października 2017 r.w hotelu CAMPANILLE w Lublinie.
Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje.

 

          Szczegóły w zakładce Osrodek Doskonalenia Zawodowego Holistyka

 

 

 

 

 

Informujemy, iż w dn. 4 sierpnia 2017 r.

Studio Medycyny Holistycznej zakończyło współpracę

z p. Romanem Masłykiem. Za dotychczasową współpracę  dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

 

Profilaktyka wad postawy, odżywianie komórkowe
Profilaktyka wad postawy, odżywianie komórkowe

 

Oprócz pomocy w gabinetach staramy się także promować zdrowy styl życia i profilaktykę schorzeń kręgosłupa :)
Tym razem gościliśmy w Łukowie na spotkaniu ze Studentkami Uniwesytetu Trzeciego Wieku.
Serdecznie dziękujemy organizatorom, w szczególności p. Eli Jaroszyńskiej oraz wszystkim uczestnikom :)


Do zobaczenia kolejnym razem

Łukowski Ośrodek Kultury

Masaż Tkanek Głębokich
w ofercie Studio Medycyny Holistyczej

 

W ostatni weekend tj. 21-22 styczeń 2017 zakończyliśmy (Magdalena Boroń i Mariusz Dąbrowski) 100-godzinny kurs w Lublinie: "MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z anatomią palpacyjną", którego założenia i metody pracy pięknie wpisują się w holistyczne przywracanie naszego zdrowia.

 

Bardzo dziękujemy instruktorom: Piotr Szałański Łukasz Czubaszewski i Agata Wilk-Banasiak z Masaż Tkanek Głębokich.pl za przekazaną ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz za wspaniałą atmosferę podczas trwania całego kursu.

 

Serdecznie zapraszamy po zdrowie :) - na zabiegi z masażu tkanek głębokich i rozluźniania mięśniowo-powięziowego.

 

"Twoje zdrowie jest naszą satysfakcją"

 

 

 

 

Diagnostyka Obrazowa dla Chiropraktyków
Diagnostyka Obrazowa dla Chiropraktyków

Z radością informujemy że w dniu 12.11.2016 r. odbyliśmy szkolenie "DIAGNOSTYKA OBRAZOWA NARZĄDU RUCHU DLA CHIROPRAKTYKÓW" w Przysieku/k. Torunia, które poprowadził lek. med. Piotr Godek, zorganizowane przez Akademia Chiropraktyki i Chiropraktycy.pl

 

Kolejna ogromna dawka wiedzy, tym razem z zakresu umiejętności czytania badań obrazowych RTG, USG, CT, MRI, Scyntygrafi.

 

Dziękujemy serdecznie prowadzącemu warsztaty Panu lek. med. Piotrowi Godkowi oraz organizatorom: prof. Bogumiła Klemp-Dyczek i dr n. med. DC Henryk Dyczek.

 

Magdalena Boroń i Mariusz Dąbrowski

 

 

 

 

Pensjonat "U Chramca"
Pensjonat "U Chramca"

Wyjazd rehabilitacyny

BIAŁKA TATRZAŃSKA 16-18.09.2016r.

 

W dniach 16-18.09.2016 r. odbył się pierwszy wyjazd rehabilitacyjno-terapeutyczny do Białki Tatrzańskiej. W wspaniałej scenerii u podnóża Tatr, stacjonując w pensjonacie "U Chramca", uczestnicy wyjazdu odbyli nasze kompleksowe zabiegi terapeutyczne schorzeń kręgosłupa i narządów ruchu.

W terapii kręgosłupa pomocne były także kąpiele w "Terma Bania" w wodach termalnych z cenną zawartością mikro-makro elementów. Integracji gupy sprzyjał także mile spędzony czas biesiadowania przy wieczorku tanecznym.

 

Dziękujemy uczestnikom za bardzo udany wyjazd oraz gospodarzom pensjonatu, za wspaniałą gościnę, piękne pokoje i wyśmienitą kuchnię.

 

 

 

wyjazd rehabilitacyjny Białka Tatrzańska
Masaż Tkanek Głębokich Rzeszów
Masaż Tkanek Głębokich Rzeszów

Masaż Tkanek Głębokich

w ofercie Studio Medycyny Holistyczej

 

W dniach 6-11 wrzesień 2016 r. odbył się kurs Masażu Tkanek Głębokich zorganizowany przez Projekt Masaż w Lublinie. Ogromna dawka holistycznej wiedzy praktycznej i teoretycznej pozwoliła wzbogacić ofertę terapeutyczną naszych usług.

 

Serdecznie zapraszamy na zabiegi

„TURNUS REHABIILITACYJNY

BUSKO ZDRÓJ/SOLEC ZDRÓJ 1-3 KWIECIEŃ 2016"

 

Zakończył  sie kolejny wyjazd do Buska Zdroju połaczony z  kapielami siarkowymi . Dodatkowo termin  zbiegł sie z uroczystością celebrowania imienin Ryszarda. Trzech solenizantów w naszej grupie zagwarantowało uczestnikom wspaniała atmosfere zabawy. Coż dodac? Czekamy na kolejny wyjazd po zdrowie i wspaniałe samopoczucie :) 

 

Busko Zdrój 1-3 kwiecien 2016

„Terapia kręgosłupa i kąpiele w wodach siarkowych - Busko Zdrój - Solec Zdrój, 11-13.09.2015"

 

Dobiegł końca kolejny udany wyjazd rehabilitacyjny w miejscowościach uzdrowiskowych z bogatym pokładem wód siarkowych, tak cennym leczniczo dla naszego organizmu. Kąpiele w basenach oraz zabiegi terapii manualnej z zakresu chiropraktyki, kręgarstwa i szeroko rozumianych masaży pozwoliły naszym kuracjuszom na pozbycie się uporczywego bólu kręgosłupa, mięśni i stawów. Dzięki krótkiemu szkoleniu z zakresu profilaktyki schorzeń kręgosłupa i naturalnych metod odnowy organizmu, każdy ze słuchaczy dowiedział się jak można zapobiegać powstawaniu schorzeń układu ruchu oraz w jaki sposób stosować profilaktykę swojego organizmu. Cały wyjazd przebiegał w bardzo dobrej atmosferze w połączeniu z wieczorkiem integracyjno-tanecznym. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne turnusy rehabilitacyjne.

           

 

            BUSKO ZDRÓJ 13-15 MARZEC 2015r.                              

Trzeci z kolei wyjazd do Buska Zdroju okazał się wspaniały i udany  jak poprzednie. Co prawda pogoda była nieco kapryśna w piątek i w sobotę, ale za to w niedzielę odwdzięczyła się z nawiązką racząc nas ślicznym wiosennym słońcem. Dobrze się stało, gdyż w Parku Zdrojowym organizowany był wtedy pokaz sokolników- okazałe ptaki wspaniale prezentowały się w blasku ciepłych promieni słonecznych. 

Wieczory upłynęły pod znakiem celebracji święta naszych pięknych solenizantek- Bożeny i Krystyny w pięknej oprawie śpiewu, dobrego humoru i dowcipów.

Kąpiele siarkowe, sauny oraz zabiegi chiropraktyczne  zregenerowały wspaniale ciała wszystkich  uczestników.

 

Dziękujemy po raz kolejny za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli! 

 

 

Busko Zdrój 13-15.03.2015r.

Turnus rehabilitacyjny w Busku Zdroju

 

Kolejny Turnus rehabilitacyny w Busku Zdroju za nami. Pogoda była przepiękna- prawdziwa Polska Złota Jesień!

Każdy wspaniale odpoczął od codzienności, pospacerował, poleniuchował w basenie siarkowym i strefie Spa.

Wieczory oczywiście zarezerwowane były dla części rozrywkowej . Było wspaniale. 

Serdecznie dziękuję wszystkim pacjentom za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli, za miłe słowa, uśmiechy i wspólnie spędzony czas.

Busko zdrój 6-7.10.2014r.
www.facebook.com/Studio.Medycyny. Holistycznej
www.facebook.com/Studio.Medycyny. Holistycznej

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na facebooku!

 

www.facebook.com/Studio.Medycyny.Holistycznej

 

Wyjazd weekendowy w Busku Zdroju
Wyjazd weekendowy w Busku Zdroju

„POBYT W BUSKU ZDROJU"

 

 

W dn. 7-9 marzec br. odbył się wyjazd rehabilitacyjny dla pacjentów. Pogoda nam dopisała - spacerowaliśmy oraz zwiedzaliśmy Busko Zdrój .

Hotel spełnił oczekiwania - bylo czysto i przyjemnie.

Panowie wspaniale celebrowali Dzień Kobiet. Czas spędzony w  Basenach Termalnych był wyjątkowy - wszyscy znakomicie się zrelaksowali, odpoczęli oraz zregenerowali w wodzie solankowo-siarkowej, saunach-parowej i suchej oraz w jacuzzi i basenach. Dodatkowo zabiegi z zakresu chiropraktyki pozwoliły uwolnić się od bólu kregosłupa i mięśni. Wszyscy uczestnicy zgodnie przyznali, że warto było pojechać i wybierają się na kolejne turnusy.

Dziękujęmy za zaufanie i zapraszamy kolejny raz!

 

Oto  niektóre opinie kuracjuszy:

"Było wspaniale.dawno tak nie odpocząłem. Atmosfera wyśmienita.Polecam!"-p..Adam

"Super organizacja, relaks w basenach i zabiegi chiropraktyki.Warto było.Dziekuję organizatorom" -p.Marysia

"Urokliwe miejsce, świetna atmosfera, piękny i nowoczesny kompleks basenów siarczkowych oraz zabiegi chiropraktyki pozwoliły zregenerować organizm - kręgosłup i skóra jak nowe!"-p. Mariusz

7-9.03.2014 r.

 

TARGI ZDROWIA 

 

Targi Zdrowo Zakręcone odbyły się w dniach 5-6 października 2013 roku na terenie Galerii, przy ulicy Fabrycznej 2 w Lublinie.

Celem Targów było promowanie oraz motywowanie do zdrowego i aktywnego stylu życia. Oferta Targów skierowana była do wszystkich, którzy są zainteresowani zdrową dietą, aktywnym spędzaniem czasu, dbaniem o zdrowie oraz wygląd zewnętrzny.
Oczywiście na tych targach nie mogło zabraknąć Studio Medycyny Holistycznej oraz naszej oferty z zakresu chiropraktyki i naturoterapii.
Odwiedzający targi skorzystali z bezpłatnych konsultacji z zakresu profilaktyki oraz diagnostyki wad postawy u dorosłych i dzieci. Mieli dodatkowo możliwość wylosowania 10 kart upominkowych dla siebie lub najbliższych na zabiegi w naszym gabinecie.